zukles prekes masaline, zvejybos reikmenys
  • Wix Facebook page

ŽŪKLĖS IR TURIZMO REIKMENYS

 

APIE MUS >>

Mes esame broliai ir abu užkietėję žvejai. Vieną gražią dieną tai tapo ne tik gyvenimo būdu, bet ir verslu.​

Žvejojame nuo pat ankstyvos vaikystės. Galima sakyti, kad užaugome gaudydami Dubysoje... Taip, nuo ryto iki vakaro, ir taip visas vasaros atostogas.

Vėliau tobulėjome, gyvenimas atvedė į sostinę, kur ir "nusėdome".

Atsirado daugybė bendraminčių, draugų ir pažystamų. Visas laisvalaikis bėgo prie upių ir ežerų, kol vieną dieną nusprendėme paversti malonumą verslu..

Savo klientams pirmiausiai siūlome malonų aptarnavimą ir protingas konsultacijas. Niekada nesistengiame "įkišti" nereikalingo, bet brangaus įrankio ar masalo. Mūsų principas, kad geriau parduosime pigesnį, bet "darbinį" įrankį ir klientas bus patenkintas, o tai paskatins jį sugrįžti dar ne kartą.

 

Mūsų išvykos į žūklę neapsiriboja vien Lietuva. Dažnai tenka pabuvoti kaimyninėse šalyse, bei už Atlanto. Vykstame žvejoti ir į  Skandinavų kraštus.

Tad tikrai galėsime patarti, papasakoti kaip ir ką gaudyti, kokius masalus naudoti, o kokių neverta net vežtis.

Vykstate į JAV? Planuojate žūklę Karibuose? Apie tai galime kalbėti ištisas valandas... Ne kartą teko pabuvoti tuose kraštuose, bei išbandyti daugybę žūklės būdų, bendrauti su vietiniais meškeriotojais, lankytis jų parduotuvėse. 

Savo patirtimi ir įspūdžiais mielai pasidalinsime su Jumis.

 

Lankydamiesi užsienyje dažnai pastebime įvairių naujovių, kokių Lietuvoje retai pamatysi. Ar tai būtų naujas masalas, kažkoks išskirtinis vobleris, blizgė, ritė ar kotas. Šias naujoves stengiamės parsivežti į savo parduotuvę ir pristatyti mūsų žvejams. Pas mus galite rasti puikių "darbinių" masalų ar įrankių, kurių nėra kitose parduotuvėse.

 

Visada stengiamės pasiūlyti optimalią kainą, neieškome greito uždarbio ir nesivaikome nerealaus pelno. Dažnai skelbiame įvairias akcijas ir išpardavimus. Pristatome naujienas su ypatingomis nuolaidomis. Skelbiame konkursus su momentiniais vertingais prizais. Galite įsigyti ir dovanų kuponus, kurie taip pat parduodami su nuolaida!

 

Maloniai lauksime Jūsų apsilankymo!