zukles prekes masaline, zvejybos reikmenys
  • Wix Facebook page

ŽŪKLĖS IR TURIZMO REIKMENYS

NAUJIENOS >>

 
 
IMAKATSU

Pristatome IMAKATSU voblerius!

Imakatsu - gal ne taip gerai žinomas, kaip kiti japoniškų masalų "grandai", tačiau visiškai nenusileidžiantis, o gal net ir toli lenkiantis savo kokybe, darbinėmis savybėmis bei masalų gausa ir išskirtinumu "brand'as". Jų guminukus bei voblerius senai išbandė ir sėkmingai naudoja garsūs viso pasaulio sportininkai. Imakatsu produkcija ypatingai populiari tarp Ukrainos ir Rusijos spiningistų, nekalbant jau apie JAV ir Japonijos žvejus mėgėjus bei sportininkus.

Katsutaka Imae (Imakatsu) savo vardą drąsiai suteikė ir šiems vobleriams. Puikiai išbalansuoti vobleriai komplektuojami su ypatingai aštriais trišakiais kabliukais. Ypač gerai metasi. Begalė modelių ir spalvinimų padės tikrai išsirinkti savo favoritą.

IMAKATSU Riprizer130 Foot Magic

MFR - Medium Fast Rizer 130mm.

Vidutiniškai greitai iškylantis modelis. Puikiai metasi, puikiai dirba. Nereikia super kieto koto norint "išmušti" šį gražuolį. Užneria iki 2 metrų. Darbinis gylis apie 1-1,5m.

Puikiai išbalansuotas. Triukšmo efektui sukelti naudojami smulkūs volframiniai šratukai, kurie sukuria išskirtinį ne per daug garsų tarškėjimą.

GEKIASA II Alive Roller ir Foot Magic

Naujieji Imakatsu modeliai Gekiasa II Alive Roller ir Foot Magic skiriasi nuo savo pirmtako Gekiasa pirmiausia savo bei lapelio forma. Lapeliui suteikta lašo forma, kas suteikia vobleriui unikalų darbą vandenyje. Naujieji Gekiasa II gaminami dviejų tipų:
Alive Roller 105 užnėrimas iki 1 -1,5 m. Plaukiantys arba Suspend tipo. Spalvų gama nėra labai plati. Daugiau akcentuojamos natūralios spalvos. Voblerių apdirbimas, lakavimas bei smulkiausios detalės palieka tikrai didžiulį kokybės, bei nepriekaištingo japoniško kruopštumo įspūdį.

Foot Magic 105 užnėrimas virš 1,5 m. Plaukiantys, tačiau nešaunantys į viršų kaip plūdė, tai greičiau lėtai iškylantis voblerio tipas. Ypatingai gražūs ir išsiskiriantys raudonos bei aukso spalvos vobleriai.

Naujieji Gekiasa II pasižymi puikiu išbalansavimu tiek užmetimo, tiek darbo vandenyje metu. Balansavimui naudojamas švinas bei volframiniai šratai.

Šiuos voblerius pasirinkę 'twitch'ingo mėgėjai tikrai liks sužavėti jų kokybe bei darbinėmis savybėmis.

Kiti IMAKATSU gaminiai

Imakatsu pasižymi milžinišku įvairiausių masalų asortimentu. Tai įvairiausi paviršiniai masalai, crawler, popper tipo masalai, mediniai iš kelių dalių plaukiantys 'monstrai', mums jau įprasti 'crank'ai, shad'ai, deep diver'iai... o kur dar silikoniniai masalai.

Japonai pasižymi savo išradingumu ir ypatingai kruopščiu darbu, tas labai matosi paėmus į rankas kokį mums ne visai įprastą masalą. Kiekviena smulkmena apgalvota iki galo, kiekvienas varžtelis ar karabinas parinktas atsakingai.. o ką jau kalbėti apie spalvinimo, surinkimo kokybę. Atitinkamai už tokį kruopštų ir kokybišką darbą reikia ir mokėti. Dar nėra išrastas toks dalykas, kad kokybiškas japoniškas masalas turėtų pigaus kinietiško konvejerinio gaminio kainą.. 

Mūsų parduotuvėje rasite labiau mūsų kraštui įprastus masalus, tačiau su kiekvienu naujų prekių papildymu stengiamės atsivežti ir šiek tiek 'egzotikos', gal ne tiek gaudymui, kiek 'akims paganyti'...

 
BALISTA - get the unfair advantage

Balista kompanija įkurta 2009 m po ilgų ekspermentų su LED diodais ir jų poveikį žuviai.

Mūsų lūkesčiai buvo pateisinti daugiau negu tikėjomės. Mes žinojome, kad susidūrėme su nauja ir unikalia technologija. Po daugelio bandymo metų, mums pavyko atrasti efektyviausią spalvos ir mirksėjimo dažnio kombinaciją, kuri tikrai veikia visas žuvis.

 

"Žuvies medžiojimo instinktas sužadinamas, kai jos aplinkoje pasirodo neįprastas įsibrovėlis. LED technologija leidžia ženkliai pagerinti žūklės rezultatus" - ichtiologas James Seymour.

BALISTA - FIRESTORM

"Firestorm" serijos vobleriai sukurti vilioti didiesiems tiek jūrų, tiek gėlavandeniams plėšrūnams. Viduje visi žiedeliai sujungti stipria viela, tvirti Mustad trišakiai kabliai, bei žiedeliai leis susigrumti su pačiais didžiausiais plėšrūnais. Dėl šios priežąsties "Firestorm" tapo jėgos sinonimu.

SAVYBĖS:

120 Shallow - 120mm, 18g, 1 Nr. Kabliai, 2-3 m.

120 Deep - 120mm, 28g, 1 Nr. Kabliai, 6-8 m.

160 Shallow - 160mm, 56g, 3/0 Nr. Kabliai, 2-3 m.

160 Deep - 160mm, 74g, 3/0 Nr. Kabliai, 8-10 m.

BALISTA - TRIGGER

Vienas populiariausių. Trigger serijos vobleriai pasižymi itin lengvu šoklumu, kas masalą paverčia tikra Twiching'o mėgėjų svajone. Puikiai metasi. Norint galima užgilinti iki 2m ir, darant pauzes, išprovokuoti palei duobių kraštus besislepiančius plėšrūnus. Vienas dalykas yra tikrai - žuvis dar nėra mačiusi nieko panašaus.

SAVYBĖS:

70 Trigger - 70mm, 14g, 6 Nr. Kabliukai, 2,4m.

BALISTA - DYNO

DYNO serija - klasikinis Australijos gėlavandenių plėšrūnų "žudikas". Lėtas ir itin platus darbas - idealus įvairiausių žuvų viliojimui. Puikiai tinka velkiavimui. 75 ir 90 mm dydžio vobleriai patobulinti viduje sujungiant žiedus stipria viela, kas leis be baimės susigrumti su svajonių žuvimi.

 

SAVYBĖS:

Dyno 60 - 60mm, 17g, 4Nr. Kabliukai, 3-5m;

Dyno 75 - 75mm, 28g, 2Nr. Kabliukai, 5-7m;

Dyno 90 - 90mm, 48g, 1/0 Nr. Kabliukai, 7-9m.

BALISTA - CYCLONE

Vienšakiai kabliukai leis žvejoti ten, kur ypač daug kliuvinių. Kaip žinia - tokias vietas ypač pamėgę įvairiausi plėšrūnai. Kai pakirsite žuvį su vienšakiais kabliukais, jei bus žymiai mažiau šansų išsivaduoti. Vienšakiai kabliukai žymiai stipriau laiko žuvį. Labai mažai šansų nuo jų išsivaduoti, o dar mažiau ištiesinti. Jei esate labiau pripratę prie trišakių - jokių problemų - galite pasikeisti, šie vobleriai puikiai dirbs ir su jais.

SAVYBĖS:

Cyclone 110 - 110mm, 25g, 4/0 Nr. Kabliai, 3+ m užnėrimas.